Viesu rīcībā ir TV, WI-FI internets, veļas mašīna un žāvētājs, gludeklis, gludināmais dēlis. Piedāvājam ceļvežus, kartes un citu aktuālu tūrisma informāciju.

Piedāvājam nomāt velosipēdus gan lieliem, gan maziem, arī bērnu velo sēdeklīšus.

Nakšņotājiem, kas apmetušies „Namelī”, kā papildus pakalpojums tiek piedāvāta pirts. Tā tiek kurināta ar malku.

Viesu rīcībā pie mājas ir plašs pagalms. Tas ar šūpolēm un smilšu kasti īpašu prieku sagādās bērniem, bet lielajiem būs iespēja pamētāt bumbu basketbola grozā. Lielu teritorijas daļu aizņem zāliens, ir puķudobes, augļu koki un dažādi košumkrūmi. Izveidota speciāla nojume galdam un krēsliem. Ir iespēja izmantot grilus – gan ogļu, gan malkas.

Garantējot drošību, pagalma auto stāvvietā iespējams novietot pat līdz 5 automašīnām. Pagalmu no ielas aizsedz augsts dzīvžogs, tādējādi radot nošķirtības un miera sajūtu. Pavasarī vakaros var klausīties lakstīgalu dziesmās, pašam jūtoties kā dabas daļai.

 

Kopējais gultu skaits naktsmītnē – 10, nepieciešamības gadījumā piedāvājam 2 saliekamās bērnu gultiņas.

Mājas pirmajā stāvā atrodas 2 guļamistabas, 2 dušas un 3 tualetes, neliela virtuve, kas aprīkota ar visu nepieciešamo maltītes pagatavošanai (trauki, elektriskā tējkanna, tosteris, elektriskā plīts, mikroviļņu krāsns).

Lai viesiem būtu mājīgi un omulīgi, virtuvē un dušā ir apsildāmās grīdas. Drēgnajos rudens un ziemas vakaros istabiņās būs iespēja lūkoties dzīvajā ugunī un sildīties pie krāsns mūrīša, jūtoties kā vecāsmātes bērnībā.

Mājas mansardā ir 2 telpas ar zemiem, slīpiem griestiem. Tās ļoti iecienījuši bērni. Katrai istabiņai ir savs starojums, gaisotne.

Istaba „Vēra” atrodas pirmajā stāvā. Tā savu nosaukumu ieguvusi par godu rokdarbu autorei Vērai. Šo telpu izdaiļo viņas izšūtie sienu dekorējumi un sedziņas. Istabā ir 3 gultas ar oriģinālām, austām segām. Uz grīdas austi celiņi. Pārsteigs lielais, apaļais spogulis un kumode. Mēbeles radīs  pagājušā gs. 30.-40. gadu noskaņu.

Par godu brīvdienu mājas īpašnieces omītei, kura savulaik dzīvojusi šajā mājiņā, otrai pirmā stāva istabai dots vārds „Kate”. Omītes Kates austās un ar puķēm izšūtās segas klāj abas vienvietīgās 19.gs. gultas. Šajā istabā senatnīgumu radīs senlaicīgs skapis, spogulis un Vīnes stila krēsli.

Otrajā stāvā ir istabas „Trio” (3 gultasvietas) un „Mini” (2 gultasvietas). Šajās istabiņās ir mūsdienīgas mēbeles - zemas gultas ar naktsgaldiņiem un ķeblīšiem. Istabas  ļoti piemērotas bērniem.